Позики під заставу

15 ноября 2016

До підписання договору - власність, під яку береться кредит, перевіряється оцінювачами банку або представниками з боку. Обов'язковою є страхування від знищення і псування. Витрати по страховці і найму оцінювача оплачується позичальником.
Оцінка вартості житла вказується в договорі і на протязі дії договору до моменту погашення останньої суми, залишається без зміни. Так само перевіряється, чи прописані непрацездатні або неповнолітні особи, чи є перепланування, в якому стані знаходиться нерухомість, і т.д.

Быстрая и качественная установка видеонаблюдения Алматы по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Оцінка вартості заставного майна повинна перевищувати на 20% суму кредиту. Чим більше різниця, тим більше можливості отримати позику.
Головне гідністю позики - відсутність процентних платежів. Всі відсотки можете віддати в кінці виплати позики.
У деяких банках заставою може виступати квартира родичів або друзів позичальника. При цьому банк буде оцінювати платоспроможність позичальника, а власник житла буде заставодавцем. В цьому випадку заставодавець може залишитися без майна, якщо позичальник не буде оплачувати кредит. Добре подумайте якщо друзі або родичі звернуться до Вас з таким проханням.
Позика під заставу нерухомості зокрема вигідна фірмам потребують оборотних коштах, з позикою на тривалий час. Таким клієнтам банки йдуть на поступки, знижують процентні ставки по позиці, тим самим отримують зацікавленого партнера на довгий термін. Банку набагато вигідніше видати один великий кредит під малий відсоток, ніж тисячу маленьких.
Висновки: Позики під заставу житла боятися не треба. Такі варіанти взаємин банку з клієнтом поширена в усьому світі. Головне серйозно підійти до справи, оціните шанси по виплаті, уважно вивчити договір, перед його підписанням, досконально дізнатися всі запитання й нюанси у консультанта банку.

Похожие страницы