Кредитні шахраї

Будь-який банк позиціонує себе як щось стабільне і безпечне. Намагаючись завоювати довіру своїх клієнтів, представники йдуть на різні хитрощі, нерідко вдаючись до вельми нечесних прийомів у своїй діяльності.

Качественные и оригинальные турецкие подушки Вы можете приобрести на сайте TURKISH KİLİM RUGS, огромный ассортимент товара и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.


Не так давно на вуличних банерах знову з'явилася яскрава реклама фінансових пірамід, що видають кредити. Популярність таких організацій з'ясовна активно зростаючим попитом потребують великих сумах за короткі терміни. Важливо, що тут процедура оформлення кредиту відбувається без попередньої підготовки всіляких документів, буквально протягом години, що істотно заощаджує час і сили позичальників.

Однак на будь-який плюс можна виявити істотний мінус. Це, в першу чергу, стосується величезних відсотків, необхідних платити по кредиту. У ситуації стресу і гострої потреби клієнт, як правило, зосереджується лише на бажанні отримати готівку тут і зараз. Такий поспіх знижує концентрацію уваги, в результаті чого не беруться важливі моменти договору. Це стосується і тих, кому відмовили банки, вважаючи потенційних клієнтів неплатоспроможними. Природно, мікрофінансові організації в такому випадку виступають рятувальним кругом в штормі безгрошів'я.

Похожие страницы