Як Почати Бізнес з продажу авіаквитків

Дві авіакомпанії почали продаж неповоротних авіаквитків

З 21 червня в Росії авіакомпанії почали продавати неповоротні авіаквитки, які повинні зробити перельоти більш дешевими.
Поки про бажання ввести неповоротні квитки заявили тільки дві російські авіакомпанії - «Аерофлот» і «Трансаеро».Напередодні «Аерофлот» опублікував лист про зміни правил застосування тарифу.
Так, в категорію неповоротних переведені тарифи групи «Бюджет» та «Промо».Для тарифів групи «Оптимум» економ-класу встановлюється один фіксований штраф за повернення, а штраф за відмову від перевезення менш ніж за добу в розмірі 25% скасовується.Але за 40 хвилин до вильоту тариф стає безповоротним.  
Штрафи за повернення скасовуються для тарифів групи «Оптимум» бізнес-класу.Фіксований штраф залишиться тільки в тарифах на далекомагістральні перевезення.
Точно будуть дешевші неповоротні квитки на перевезення авіакомпанією «Трансаеро», які вже незабаром мають з'явитися у продажу, повідомив «РБК» перший заступник генерального директора компанії Дмитро Столяров.
Розглядає питання про введення неповоротних квитків і UTair.  
Однак, на думку експертів, після введення неповоротних квитків перельоти можуть і не подешевшати.Мінімальні, акції і промотаріфи можуть бути переведені перевізниками в розряд неповоротних без зниження їх цін.
Однак якщо такі квитки будуть дійсно дешевше звичайних, то, швидше за все, вони будуть розпродаватися практично всі, так як ціна як і раніше залишається ключовим фактором при покупці квитка.Теги: Неповоротні авіаквитки Аерофлот Трансаеро.
Похожие страницы