Почати Бізнес по Виробництву Пельменів

Бізнес план пельменній

Оборудование для пельменной Виробництво пельменів - одне з найбільш рентабельних через велику популярність пельменів і вареників в нашій країні, і круглий рік високого, мало схильного до сезонних коливань, попиту на них.

 

Іншою особливістю малого виробництва пельменів є те, що використовуване обладнання нескладно в експлуатації і технологія виробництва продукту дуже проста.А це дозволяє запустити виробництво за невеликий період часу - в 1 - 2 місяці.

 

Для власників торговельних підприємств (магазини продуктів харчування, кафе-пельменна, ресторан) пельменне виробництво може доповнити основну діяльність.

 

Директору магазину добре відома проблема нереалізованих залишків м'ясопродуктів.

 

Однак, малоліквідний товар цілком придатний для переробки та подальшого використання у виробництві різних напівфабрикатів і т.д. (слід обмовитися, що під назвою малоліквідний ми не маємо на увазі зіпсований товар).

 

Скажімо, часто охолоджене сировину просто не встигають реалізувати, а його заморозка спричинить за собою істотну втрату споживчих властивостей.

 

Або, припустимо, як оптимальним чином використовувати товар з надмірним вмістом жиру, недорогі сорти м'яса і так далі?

 

Проблема вирішується, якщо організувати невелике власне переробне виробництво, кулінарний цех або, наприклад, пельменну лінію.

 

Для фірмових магазинів, крім того, є додаткова можливість залучення покупців високоякісною продукцією власного виробництва.Причому, пельмені можна виробляти за оригінальною рецептурою і незвичайної форми, в красивій фірмовій упаковці.

 

Бизнес план пельменнойСьогодні багато підприємств Росії та країн ближнього зарубіжжя виробляють обладнання для ліній з випуску пельменів, вареників.У підприємця, який бажає зайнятися виробництвом пельменів і продумувати бізнес-план пельменного цеху, є широка можливість вибору основного і допоміжного обладнання лінії від різних заводів - виробників, в різній комплектації, за відповідною продуктивності і ціні.

Возможно, вам понравится
Бізнес ідея: Ферма по
Бізнес ідея: Ферма по
Еко-блиск poluchenie.FFi як бізнес!
Еко-блиск poluchenie.FFi як бізнес!
Похожие страницы