Правильна економія грошей

25 мая 2015

Відразу пропонуємо Вам безкоштовно завантажити і прослухати відмінну аудіокнигу Бодо Шефера "Прорив до фінансового успіху": завантажити з яндекс диска.

Найпростіший спосіб розрахуватися з боргами - перекрідітованіе за зменшеною відсотковою ставкою в іншому банку. Більше 70% росіян беруть кредит під найвищі відсотки, хоча є можливість значно зменшити свою фінансове навантаження прямо зараз.

Профессиональный центр реабилитации, цены на услуги Вас приятно удивят.


2. Ваша економія повинна бути цілеспрямованою. Слід намітити для себе чітку мету, тобто ту суму, яка необхідна для придбання, наприклад, авто.

3. Наступним кроком необхідно визначитися з термінами економії, які обов'язково повинні бути реальними. Головне в цій справі без фанатизму, оскільки надмірно короткий термін при запланованій значній сумі може негативно позначитися на прожитковому мінімумі членів вашої родини. Скажіть, ви згодні голодувати, щоб накопичити на власне житло чи авто за рік? А ваша дитина, дружина? І слабкість в цій справі те ж не треба проявляти. Визначили терміни, мета. Чи не збиватися з дороги. Не кажіть собі «Сьогодні витрачено, а завтра збережу в 2 рази більше». Як показала практика, таке мислення завжди негативно позначається на фінансовому становищі. Якщо ви кинули свій погляд на якийсь товар, то не думайте який він гарний і так далі, а задайте собі питання - «Навіщо він мені?».

З особистого досвіду: Оформлював в кредит комп'ютер в магазині. Представниця банку зробила помилку при оформленні договору. Довелося деякий час бродити по магазину, поки та виправила і повторно відправила документи на розгляд. Сам собою виникло питання - «Навіщо мені настільки потужний комп? Для роботи цілком вистачило б чого простіше ». Не повірите, і другий раз співробітниця «намудрила» з документами. Знову треба переукладати договір, але цього не сталося. Я гордо пішов з магазину, так як зрозумів, що немає потреби взагалі сьогодні купувати новий ПК. Кульмінація історії - вдома мене чекав в робочому стані, добротний мій старий комп'ютер, який прослужив майже 10 років і не збирається здаватися досі. До того ж буквально за копійки я його модернізував. Чому я не задав собі те питання до входу в магазин? Завжди перед значними покупками беріть паузу в 3-5 днів для роздумів, можливо, даний товар Вам зовсім не потрібен. Ціла індустрія маркетингу і реклами працює, щоб ми купували-купували і не думали. Реклама впливає на наше несвідоме і часто ми робимо покупки «імпульсно і інстинктивно», тимчасова пауза допоможе розібратися в собі.

Похожие страницы