Як Почати Бізнес по Виробництву Одягу

СВІЙ БІЗНЕС ПО ВИРОБНИЦТВУ СПЕЦОДЯГУ

Бизнес на производстве спецодежды Виробництво спецодягу як бізнес - вкрай привабливий напрям для інвесторів, що не вимагає великих вкладень і досить швидко окупається.Багато промислових підприємств, ресторани, медичні установи потребують зручної і красивою уніформі, а кількість фірм з пошиття спецодягу на сьогоднішній день мало і не здатне задовольнити зростаючий попит.

 

Реалії ринку спецодягу в РФ

 

Близько 30 млн. чоловік, що працюють в різних галузях, користуються уніформою або спецодягом, причому термін її служби обмежений.А це - величезний потенціал бізнесу з пошиття спецодягу. Щомісячна потреба в уніформі складає сотні тисяч комплектів, і хоча на російському ринку діють вже такі гіганти, як «Тракт», «Схід-Сервіс» та «Техноавиа», для невеликих приватних фірм знайдеться достатня кількість замовлень.

 

За найскромнішими підрахунками фірма зі штатом у 100 чоловік, може мати оборот в 100 тисяч доларів щомісяця.

 

Якщо раніше, за часів СРСР, до будь-якої професійної одязі додавалася приставка «спец-», то зараз спецодяг - це вироби, призначені для роботи в небезпечному середовищі, наприклад для пожежників, медиків, нафтовиків.Вона шиється в суворій відповідності з ГОСТ зі спеціальних матеріалів.Весь інший асортимент позначається загальним поняттям «професійний одяг», розділяється на категорії:

 
     
  • Спеціальна;
  •  
  • Робоча - найбільш проста в пошитті і не несе декоративних елементів.Виконується з найбільш дешевих тканин і призначається для короткочасного використання, не більше року.
  •  
  • Формений - призначена в основному для силових, охоронних і воєнізованих структур;
  •  
  • Корпоративна - служить для підкреслення індивідуального стилю компанії і забезпечує комфорт.Шиється з досить дорогих матеріалів за ескізами, погодженими із замовниками
  •  
 

Как открыть производство спецодежды Як Відкрити гостинності у виробництві спецодягу і як dobitsâ успіх?

 

Протягом кількох прикладів відомих компаній може передавати по Становлення і успіху.

 

1. « Хекла» Найвідоміша компанія з пошиття спецодягу в Санкт-Петербурзі відкрилася близько семи років тому.Зараз кількість її співробітників складає 150 чоловік, а річний оборот більше 1 млн.доларів. Середня рентабельність наближається до 20%. Компанія постійно зростає, і розширять сферу діяльності на сусідні регіони, а рік тому було відкрито філію в Москві.Але такий успіх прийшов не відразу, майже два роки керівник компанії Валерій Пижов безуспішно намагався шити звичайний одяг повсякденного попиту.Але продукція не витримувала конкуренції з дешевим китайським товаром, який заповнив...

Возможно, вам понравится
Бізнес ідеї krapive. Як
Бізнес ідеї krapive. Як
Домашні бізнес ідеї почати
Домашні бізнес ідеї почати
Похожие страницы