Як Почати Бізнес по Виробництву Теплиц

Дата: 25.03.2015

Тепличный бизнес с чего начать На сьогоднішній день тепличний бізнес набирає популярності, так як є швидко окупається видом бізнесу і дуже рентабельним.Щоб розпочати бізнес треба розробити бізнес план, врахувати в ньому вкладення, приблизні терміни окупності та рентабельність.

 

З чого ж почати тепличний бізнес - бізнес на теплицях?

 

Для початку потрібно підшукати хороший земельну ділянку.Його можна орендувати, а якщо він у вас свій-то ще краще. Поблизу ділянки має бути централізоване водопостачання, а також наявність під'їзних шляхів.

 

Будуємо Teplice

 

Далі, коли мотузка була обрана ділянка може отримати доступ до вбудованого теплиць, сьогодні мають Ujma sposobov побудувати теплиці.Вона може бути зі скла, акрилу так і зі звичайної клейонки.Також після установки теплиці необхідно провести в неї воду і підключити до опалення для вирощування продуктів круглий рік.

 

Чи треба небудь документи для установки теплиці?

 

Якщо ви хочете побудувати на своїй ділянці клейончасті теплиці невеликій площі, то для цього не доведеться збирати жодних документів.Ну а якщо ви затіяли споруду великої теплиці виготовленої зі скла або полікарбонату то тоді вам доведеться зареєструватися в районну адміністрацію як ІП.

 

Вибір вирощуваної продукції

 

Коли теплиця вже встановлена на ділянці, можна приступити до вибору асортименту.Зазвичай люди вирощують огірки, цибуля, помідори, квіти і різну зелень (Див.також - Бізнес на огірках). Якщо теплиця не великий площі (10 на 5 м), то ви й самі можете її обслуговувати, приділяючи їй 3-4 години на день, якщо площа більша, то можна найняти 2-3 робочих, які знайомі з роботою на грядках.

Похожие страницы