Овердрафт для юридичних осіб

21 августа 2016

Овердрафт для юридичних осіб

Продовжуємо знайомити Вас з кредитуванням бізнесу, зовсім недавно ми розповідь про те, як взяти кредит підприємцю. Сьогодні Ви дізнаєтеся про таке цікаве і вигідному вигляді крідотованія юридичних осіб - овердрафт.

Відтепер створення сайту не займе багато часу. Скористуйтеся послугами професіоналів та зекономте багато грошей.


Короткостроковий кредит, що видається на поповнення оборотних коштів юридичній особі, називається овердрафтом. Овердрафт дає можливість організації піти в мінус на ліміт затвердженого овердрафту, при нульовому балансі організації, тому що він прив'язаний до розрахункового рахунку організації або підприємства.
Овердрафт для юридичних осіб

Середньомісячний оборот підприємства, відповідно до розрахункового рахунку, використовується для розрахунку ліміту овердрафту але, при такому розрахунку враховуються тільки що надійшли від покупців грошові суми. Інші фінансові дії, наприклад, отримання позики, поповнення рахунку та внутрішні перекидання коштів - обліку в розрахунок ліміту не підлягають. Від частоти і кількості вступників на розрахунковий рахунок коштів середнього місячного обороту теж залежить величина розраховується ліміту овердрафту.

Банки пропонують різні умови кредитування, і, в залежності від цього, дисконтируется розмір обороту в місяць. Цей розмір становить від 50 до 70 відсотків. Граничний ліміт овердрафту - отримане після дисконтування значення.

Термін, на який укладається овердрафт, зазвичай становить один рік. Від 1 до 12 місяців має становити не обнуляється період. Коли клієнт користується продуктом, і може не погашати заборгованість, називається не обнуляє періодом.

Як і будь-які банківські продукти, овердрафт видається на нижченаведених умовах: поворотності, терміновості і платності. Клієнт зобов'язаний платити за користування овердрафтом, і, коли закінчується термін овердрафту, отримані кошти підлягають поверненню в банк.

Користування овердрафтом має на увазі комісії (за використання і видачу кредиту), а також певні відсотки. Звертаючись до банку, уточніть платежі, які необхідно буде виплачувати за використання подається продукту. В результаті здійснення своєї підприємницької діяльності можуть виникнути так звані касові розриви. Для покриття цих розривів відмінно підійде овердрафт. Одним з економних кредитів, що видаються банками, є саме такий вид кредитування як овердрафт. При отриманні підприємством коштів на свій розрахунковий рахунок відбувається погашення основного боргу по кредиту.

Похожие страницы