Як Створити Бізнес в Україні

Сім'ю - в роботу

Владислава Рутицкая: «Бизнес-ориентированная система обучения должна работать на результат компании»Владислава Рутицька: «Бізнес-орієнтована система навчання повинна працювати на результат компанії»  
Заступник генерального директора агрохолдингу «Мрія», розповіла про можливості корпоративного навчання і вплив навчання на результати розвитку бізнесу.

Мирослав Миронович: «Візьми і зроби!»
У Мирослава Мироновича необычная должность – он вице-ректор Украинского католического университета по вопросам предназначения и миссии.Один із засновників Української Гельсінської групи, у якого за плечима 10 років радянських таборів, не вважає себе політиком.«Я людина ідеї. Для мене важливо бути причетним до зміни ментальності людей», – сказал он на встрече с участниками ивента во Львове, в декабре 2013 г.Тоді він давав оцінку Майдану як формі мирного протесту. Сьогодні, через три місяці, коли ми живемо вже зовсім в інших обставинах, сказане їм як і раніше актуально. Мирослав Миронович: «Візьми і зроби!»Це погляд філософа і мудрої людини на зміни, які відбуваються в Україні, і на те, що може зробити для своєї країни молоде покоління її громадян.

 

Кризовий сценарій: є варіанти  
Обов'язок власника - мати кризовий план дій, який дозволить при всі несподіванки утримувати бізнес на плаву і отримувати результати навіть у ситуації «сильної турбулентності».Можливих сценаріїв поведінки власників у найближчі місяці була присвячена велика дискусія на івент у Львові.У ній брали участь всі присутні і навіть гості (Софія Опацька, ЛБШ), а модератором виступив Михайло Вейсберг.

 

Спеціально для Forbes: інтерв'ю, яке Владислав Бурда взяв у Іцхака Адізеса  
У липневому номері українського видання Forbes вийшло інтерв'ю Владислава Бурди з Іцхаком Адізесом про корпоративну культуру, побудованої на взаємній повазі та довірі.

Возможно, вам понравится
Як створити прибутковий бізнес в
Як створити прибутковий бізнес в
Як Створити Свій Бізнес в
Як Створити Свій Бізнес в
Похожие страницы