Як взяти вигідний кредит

9 августа 2016Експерти та аналітики знаходяться в передчутті другої хвилі фінансової кризи. Що змусило банки підняти на 2 - 3 пункту процентні ставки по різних кредитах.

Але що ж захистить клієнта від банківського свавілля і необмеженого зростання відсотків? - Конкуренція. Як і в будь-якому іншому, в банківському секторі конкурентні умови змушують банки йти на компроміcси. Адже першочерговою метою будь-якого банку завжди була найбільша кількість клієнтів.

Ось вони і йдуть «полювати» на споживача, озброївшись гучними рекламними гаслами. Втім, на цій ниві, як правило, креатив маркетологів обмежується звабливими заявами про безпрецедентне зниження процентних ставок, різноманіттям програм кредитування, і вигідними умовами без переплат.

Але будь-яка реклама орієнтована в першу чергу на заманювання клієнта, а вже потім на його освіту. Тому, до таких ось строкатим рекламних слоганів слід насторожено ставитися. І покладатися тільки на себе. Тобто необхідно особисто оцінити вигідність банківського пропозиції, покроково вникнувши в усі аспекти запропонованої кредитної програми. У цій статті будуть представлені різні рекомендації та поради, покликані допомогти вам вибрати дійсно вигідний кредит, а також розібратися в деяких тонкощах і підводних течіях сфери кредитування.
Як взяти вигідний кредит

Коптильня холодного копчения своими руками мастер-класс, который поможет сэкономить массу времени и денежных средств.


Отже, перш за все потрібно розуміти, що відсотки за вкладом не можна прирівнювати до відсотків по кредиту. Ці суми будуть відрізнятися, тому що у них різні принципи розрахунку. У більшості випадків, відсотки по кредиту перевищують відсотки за вкладом. Однак, вони нараховуються на залишок боргу, а він незмінно зменшується.

Розглянемо приклад: ви берете кредит на 100 тисяч рублів зі ставкою 23%, в цьому випадку вам доведеться переплатити близько 12 тисяч рублів, а вибравши вклад під 12% річних, ви будете мати цю ж суму, але вже як прибуток.

Більшість банків пропонує декілька кредитних програм. Всі вони діляться на дві умовні категорії: для тих, кому важлива оперативність при оформленні кредиту, і відсутність необхідності підтверджувати свої доходи, і для тих, хто не женеться за терміновістю і має можливість зібрати всі необхідні документи.

У першому випадку, вам буде запропоновано експрес-кредит. Для цієї форми кредиту характерний дуже високий відсоток, адже він покликаний підстрахувати банк в умовах неможливості перевірити особу клієнта на предмет кредитної історії. Однак, що випливає з його назви, експрес кредит дозволить вам блискавично отримати свої гроші.

У разі стандартного формату кредитування, банківська комісія матиме час на те, щоб досконально перевірити надійність позичальника. Що дозволяє знизити процентну ставку.

Відповідно, в першому випадку ви заощадите час, у другому - гроші.

З огляду на, що спектр кредитних програм вкрай широкий, слід відвідати веб-сайти банків , скориставшись Інтернетом.Затем вибрати найбільш прийнятні кредитні програми і розіслати заявки на них. Після чого, вам залишиться лише зробити вибір на користь найбільш вигідної пропозиції.

Похожие страницы