Відкрити Бізнес Без Капіталовкладень

Соціальні зміни найчастіше відкривають нові можливості для свого бізнесу.

10 ВАРІАНТІВ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ СВОЄЇ СПРАВИ  
В принципі, існує лише дві альтернативи, а саме: придумати щось самому або реалізувати чиюсь ідею.Друге відбувається набагато частіше. Можна зі спокійною совістю стверджувати, що перше практично не трапляється, і будь-яке успішне підприємство є продуктом вже відомої концепції.
Всупереч поширеній помилці, ваші творчі здібності - це не найголовніше, що потрібно для ідеї свого бізнесу.
У всіх людей і організацій є свої потреби, які вони задовольняють по-різному.Якщо ви в змозі запропонувати спосіб кращого або більш повного їх задоволення, то у вас майже напевно з'являється шанс.
Ідеї ​​для свого бізнесу генеруються на базі двох підходів:  
1. "Я вмію це робити (скажімо, теслювати), тому відкрию своє  
справу і буду продавати результати своєї праці. "  
Або:  
2. "Що потрібно людям, і не можу я це їм запропонувати?"  
Теоретично, обидва підходи можуть втілитися в реальний свій бізнес, однак, і ви, напевно, з цим погодитеся, другий варіант більш привабливий, тому що в ньому проглядається спроба вирішити проблему споживача, а не виробника.Той же тесля, наприклад, дізнавшись, що є потреба в установці дверей підвищеної міцності в приватних квартирах, може організувати таке виробництво.
Отже, у вас народилося кілька ідей. Однак вам, ймовірно, захочеться опрацювати та інші, які більш підходять вам, скажімо, по ресурсах.Наступні 10 варіантів допоможуть вам визначитися.  
Варіант 1. Вивчіть вашу нинішню роботу  
Якщо ви в даний час десь працюєте, то у вас є всі можливості вивчити ваше підприємство.А це може сприяти зародженню у вас власних ідей. Такі ідеї можна розділити на три основні категорії:  
A. Дублювання діяльності вашого підприємства.  
Б. Вихід на ринок, ще не освоєний вашим підприємством.
B. Розробка нового виробу на базі виробленої продукції або виду послуг в період роботи на цьому підприємстві.У даному випадку перевагою є те, що ви використовуєте знання, досвід і кваліфікацію, отримані на вашій роботі.У Росії існує і дещо інший спосіб реалізації таких ідей, а саме: колектив просто приватизує своє підприємство.
Варіант 2. Копіювання та удосконалення товарів і послуг, пропонованих іншими підприємствами
Возможно, вам понравится
Створити свій бізнес в службі
Створити свій бізнес в службі
Як відкрити квітковий бізнес
Як відкрити квітковий бізнес
Похожие страницы