Відкрити Бізнес в Караганді

У Караганді стартував конкурс бізнес-ідей - Новини

7-8 червня в Караганді пройшов перший раунд конкурсу бізнес-ідей StartUP Cup.У журі конкурсу виступили Жарас Тугулбаев - директор проекту, Динара Жаксинбек - організатор Конкурсу Бізнес Ідей, директор ТОО "AviаMaster Aircraft" Даурен Валієв, директор платіжного сервісу Wooppay Олександр Дорошенко.Фонд "Даму" є партнером конкурсу.

 

Так само в проведенні конкурсу взяли участь, індивідуальні підприємці-ментори. Одним з них став консультант з загальних питань відкриття та ведення бізнесу Центру підтримки підприємництва м.Абай Сергій Єгоров.

 

Учасниками конкурсу стали молоді люди, які змогли надати і презентувати свої бізнес-ідеї для створення платформи, націленої на налагодження професійних зв'язків і отримання нових знань і навичок.

 

Організатори заходу відзначили, що сьогодні потрібно використовувати можливості отримання безкоштовної консультації від менторів, що мають високий професійний рівень, а також бажання і можливість присвятити свій час спілкуванню зі стартаперами.Консультант Центру Підтримки Підприємництва розповів майбутнім підприємцям, як відкрити і зареєструвати свій бізнес, презентував програму «Дорожня карта бізнесу-2020», розповів про програми пільгового кредитування підприємців-Damu Start Up, Халик Бізнес Старт, Ощадбанк Start up.

 

Перший етап конкурсу бізнес-ідей - це дводенний захід, де учасники отримають можливість познайомитися з досвідченими підприємцями, представити свої проекти, створити команду з 2-4 осіб для розробки моделі до своїх бізнес-ідей.Кожен учасник команди-фіналіста отримає можливість боротися за головний приз - 150 000 тенге і право подати на грант для реалізації своєї бізнес-ідеї.

Похожие страницы