3D-речі на замовлення и шпросы

12.07.2016

3D-друк більше не є чимось недосяжним - зараз це вже модна тенденція. На думку аналітиків американської фірми «Gartner», поставки 3D-принтерів по всьому світу будуть рости в геометричній прогресії до 2018 року і до того моменту складуть 13,4 млрд доларів.

Заказать качественные шпросы любой цветовой гаммы, Вы можете на http://www.izolux.ru/product/shpross, специалисты помогут Вам подобрать правильный цвет.

Тренд сьогоднішнього дня такий, що споживачі прагнуть придбати продукти, які відображають їх власну індивідуальність, або, принаймні, зробити такі на замовлення. І 3D-друк дає можливість реагувати на споживчий попит і надає інструменти для того, щоб почати перспективний бізнес.

Варто відзначити, що в той час як традиційне виробництво залишається дешевим при великих тиражах, 3D-друк є ефективною альтернативою в плані економічних і тимчасових витрат для невеликих виробничих серій. Особливо зараз, коли ціни на самі принтери поступово знижуються. Так, вам не доведеться вкладати багато коштів в виготовлення ливарних форм, складальних ліній і оренду складів.

Ще одним важливим моментом є те, що «ранні послідовники» 3D-друку, як правило, зосереджувалися на створенні прикрас або фігурок з пластикових ниток, в загальному, речей, що не несуть в собі особливого функціоналу. Однак зараз попит змінюється, і потрібне створення більш функціональних продуктів.

Звичайно, діапазон матеріалів, з яких на даний момент можна виготовити 3D-моделі, дещо обмежений. Але тим не менше ключовий фактор для успішного розвитку 3D-бізнесу криється в тому, щоб створити продукт, який буде поєднувати в собі функціональність з споживчим попитом на індивідуальні речі.

І ринок, насправді, сповнений ідей, які ви в змозі втілити. Наприклад, можна створити виробництво індивідуальних запасних частин для мобільних телефонів, або запустити 3D-цех по виробництву унікальної взуття.

Однак потрібно враховувати, що ціна на принтери продовжує повзти вниз. Через це споживачі в кінцевому підсумку будуть в змозі дозволити собі свої власні 3D-принтери і зможуть створювати персоналізовані продукти самостійно. Тому якщо ви вирішили заробити на створенні індивідуалізованих 3D-речей, то цим потрібно починати займатися прямо зараз.

Похожие страницы