Як Відкрити Бізнес в Туреччині

Как открыть бизнес в Турции У 2011 році Туреччина показала найшвидші темпи зростання економіки у світі.«Тигр Європи» обігнав навіть Китай.

 

Зростання ВВП, прогнози «нової Бразилії» і все більша відкритість зарубіжним компаніям - все це підштовхує іноземних бізнесменів до відкриття власної справи в Туреччині.

 

Російські бізнесмени завжди були лояльні щодо Туреччини і відкривали там власний бізнес, навіть у строгому економічному і законодавчому режимі.При цьому абсолютна більшість компаній працювало в сфері туризму, будівництва нерухомості і торгівлі. Как открыть свой комиссионный магазинЗараз спрощуються процедури реєстрації та оподаткування в країні для іноземних компаній, скасований візовий режим між Росією і Туреччиною, покращилася систем пільгового кредитування, тарифного регулювання і, головне, зріс загальний ентузіазм інвесторів працювати не тільки з нерухомістю, але і з малим і середнім бізнесом.Мале та середнє підприємництво стало вкрай важливим фактором у соціально-економічному розвитку країни.

 

Бізнес в Туреччині

 

Незважаючи на зовнішню заборгованість, дефіцит поточного рахунку і загальну бідність населення, стратегічне географічне положення, а також швидко зростаючий приватний сектор, тобто молоді підприємці, - активно розвивають ринкову економіку.Економіка Туреччини на даний момент являє собою поєднання промисловості, торгівлі та великої частки сільського господарства.Сектори економіки поділяються на:

 

Как открыть свой магазин бытовой техники-Промислове виробництво  
-Транспорт  
-Нерухомість  
-Оптова торгівля  
-Сільське господарство

 

Мінімальна сума початкового капіталу для відкриття бізнесу в Туреччині буде нижче, ніж у Росії.Враховувати потрібно також дешевшу орендну плату, дешеву робочу силу і рекламні розцінки.Але зміст компанії може бути дорожче, ніж у Росії.

 

Раніше відкриття бізнесу в Туреччині вимагало дозвіл апарату радника Казначейства, а також серйозних фінансових вкладень.Сьогодні в турецькому законодавстві не передбачено жодних обмежень для володіють бізнесом іноземців.Відповідно до закону «Про прямі іноземні інвестиції» компанію в Туреччині може відкрити громадянин будь-якої країни.Засновники-іноземці мають ті ж права і несуть ту ж відповідальність, що і місцеві компанії.

 

Тим не менш, такі форми компанії, як «приватний підприємець» і «благодійне товариство» може бути відкрито тільки громадянами Туреччини.

Возможно, вам понравится
Як відкрити бізнес в Хорватії
Як відкрити бізнес в Хорватії
Як відкрити бізнес. Вибираємо
Як відкрити бізнес. Вибираємо
Похожие страницы