Як Відкрити Свій Швейний Бізнес

Як організувати швейний бізнес?

Как организовать швейный бизнес? Зазвичай ідея швейного бізнесу приходить в голову тим, хто знайомий зі швейним мистецтвом не з чуток.Це швачки, дизайнери, модельєри-конструктори, технологи. Незважаючи на широкий розвиток такого роду діяльності, місце для новачків там знайти можна.

 

Для створення невеликого швейного підприємства, здатного виробляти близько 50 виробів на день, достатньо буде початкового вкладу в районі семи тисяч доларів.Як бачите, витрати не можна назвати дуже великими, зате затія це досить прибуткова.

 

Яким чином організовується робота швейного цеху

 

Розповімо, як організувати цех з пошиття одягу:

   
 1. Перед тим, як відкрити швейний бізнес, продумайте в деталях план створення цеху і його спрямованість.Це може бути пошиття спідниць, дитячого одягу, сорочок, штанів або, наприклад, нижньої білизни.   виробництво Prosčitajte Обсяги. Оборудование для швейного бизнеса УВАГА, що для відкритої про громіздких Магазин з proizvodstvennoj харчування izdelij навколо 150 одиниць в день, знадобиться від 30 до 100 тисяч Dollarov.Ціна залежить від швейного обладнання, кількості та професіоналізму найнятих працівників.
 2.  
 3. Прорахуйте необхідну площу для приміщення, в якому буде розташований цех.Як правило, для п'яти швачок потрібно близько 50-60 квадратних метрів площі.Але є варіант і з надомним пошиттям, коли кожної окремої швачці будинку встановлюється налаштоване на певну операцію обладнання.Таке ведення бізнесу дозволить повністю позбутися від плати за оренду приміщення.
 4.  
 5. Після чого приватне підприємництво потрібно зареєструвати.Ця процедура не сильно вдарить по гаманцю і не відніме багато часу.Вам потрібно буде лише надати реєстраційну картку, чек про сплату та особистий ідентифікаційний код.
 6.  
 

Необхідне обладнання для початку виробництва

 

Звичайно, багато залежить від спеціалізації цеху і планованої виробничої здатності, але в середньому технічне забезпечення швейного цеху приблизно однакове.Розраховуйте, що на п'ятьох працівників вам знадобиться:

 
   
 • одна машина для обробки петель;
 •  
 • один оверлок;
 •  
 • близько п'яти сточуємо машин;
 •  
 • машина для гудзиків;
 •  
 • установка для волого-теплової обробки.  
Возможно, вам понравится
Бізнес ідеї Як відкрити свій
Бізнес ідеї Як відкрити свій
Як відкрити свій бізнес без
Як відкрити свій бізнес без
Похожие страницы