Кредити для Почала Малого Бізнесу

Ульяновський малий бізнес в черговий раз заявив про причини своїх проблем

Ульяновские підприємці збирають делегацію в адміністрацію президента РФ, щоб напряму повідомити про проблемні відносинах малого бізнесу з владою обласного центру.З претензіями підприємців погодилися палата справедливості і прокуратура, однак глава міста впевнена, що діє в рамках закону, а причина невдоволення - в спробах влади впорядкувати взаємовідносини.
У перших числах липня делегація Ульяновського об'єднання підприємців (УОП) виїде до Москви на прийом до адміністрації президента РФ, «щоб повідомити безпосередньо реальні факти про проблемні відносинах між бізнесом і владою обласного центру».Рішення про це було прийнято в четвер на раді організації. Як пояснив "Комерсант" голова УОП Олександр Данилов, на такий крок вони пішли після того, як на міському та регіональному рівні не знайшли відповідної реакції.
Нагадаємо, ще в середині квітня об'єднання підприємців направило на ім'я президента звернення, в якому заявило, що керівництво міста «демонстративно ігнорує цілий ряд постанов і розпоряджень губернатора, стосуються підтримки підприємництва», а «посадові особи відкрито і цинічно порушують закон».
Возможно, вам понравится
Пільгові кредити для малого
Пільгові кредити для малого
ProCredit - Кредити для малого бізнесу
ProCredit - Кредити для малого бізнесу
Похожие страницы