Початок Свого Малого Бізнесу

Дата: 24.03.2015

Ви запустили свій проект? Ок, що далі?  
Люди починають свій бізнес, щоб змінити світ. Як правило, у них є блискуча ідея, команда однодумців, сякий капітал, план дій і ще набір стереотипів про те, що являє собою життя підприємця.Отже, чого ж підприємці ніяк не очікують, коли відкривають свою справу.
1. Запуск проекту - чи чверть шляху  
Коли починаєш, здається, що основні складності завершаться із запуском проекту.Ад припиниться, почнеться більш-менш нормальне життя. Але не тут-то було. «Запуск проекту - це приблизно чверть шляху, - говорить Юрій Ліфшиц, співзасновник коворкінг-центру« Зона дії ».- Ми підійшли до моменту, коли послуга чи продукт створені, є перші клієнти, йде повноцінна операційна діяльність.На старті здавалося, що це і є мета, що в цей момент можна буде відпочити.На ділі - це лише перший етап, тепер починається основна робота: оптимізація процесів, активна реклама, підвищення якості послуг, розширення сфери діяльності, масштабування ».Невиправдані очікування пов'язані з тим, що підприємці-частенько перебільшують значення продукту, недооцінюючи складність і важливість маркетингу.«Перш ніж покупці зрозуміють цінність вашого продукту, захочуть ним користуватися і розповідати про нього своїм друзям, пройде багато часу», - попереджає Пурніма Віджаяшанкар, CEO BizeeBee.
2. Виявляється, в світі не вистачає людей  
Коли дивишся на світ очима менеджера, здається, що цікавих вакансій на порядок менше, ніж гідних людей.Коли стаєш підприємцем, світ перевертається. «Знайти відповідального, професійного співробітника - це досить нетривіальне завдання», - констатує Гавриїл Леві, генеральний директор Дневник.ру. При цьому стартапу або невеликої компанії, що діє в умовах турбулентності, отримати хорошого менеджера виявляється особливо важко.«Більшість людей хочуть працювати на стабільній роботі, де буде зростаюча зарплата, - каже Олександр Кім, засновник travel-проектів - У нас немає сильної культури вживати й створювати нове».

Возможно, вам понравится
Як почати свою справу ідеї
Як почати свою справу ідеї
Ідеї ​​для малого бізнесу!
Ідеї ​​для малого бізнесу!
Як розпочати свій бізнес Тренінг
Як розпочати свій бізнес Тренінг
як почати свій Бізнес в Україні
як почати свій Бізнес в Україні
Похожие страницы