Як Почати Малий Бізнес

Підтримка малого бізнесу в 2009 році була ефективною

МОСКВА, 28 січня - РІА Новини. Заходи уряду РФ з підтримки малого та середнього бізнесу в 2009 році дали позитивний результат, заявила глава Мінекономрозвитку Ельвіра Набіулліна на зустрічі з прем'єр-міністром Володимиром Путіним.

 

У ході бесіди глава уряду, зокрема, поцікавився, який ефект принесло рішення про скасування контрольно-касових апаратів для тих підприємств, які платять податок на поставлений дохід.

 

"За попередніми підсумками, вона дає ефект, тому що в цьому (2009) році вперше кількість касових апаратів, які стають на облік, стало менше, ніж кількість касових апаратів, які знімаються з обліку.Тобто на 60 тисяч апаратів підприємства більше зняли з обліку, ніж поставили.Це просто перелом в тенденції ", - заявила Набіулліна.

 

Говорячи про пільговий підключенні до електромереж і автоматичному продовженні оренди або переважне право викупу малими і середніми підприємствами приміщень, які вони використовували в останні роки, міністр повідомила, що ці заходи також виявилися ефективними.

 

Вона нагадала, що в плані підключення до електричних мереж діють два порядки: перший для малих споживачів - до 15 кВт, які платять фіксовану плату в 550 рублів, а другий для споживачів від 15 до 100 кВт, які платять в розстрочку .

 

"У старе час такої кількості не було", - зауважив у зв'язку з цим прем'єр.

 

За словами Набіулліної, заходи по пільговому викупу та пільгову оренду приміщень для підприємств малого та середнього бізнесу теж почали працювати, незважаючи на те, що спочатку, як зізналася міністр, там були "деякі нестиковки".

 

"Зараз, за ​​даними Росреестра, кількість договорів, які використовують цю пільгову схему викупу приміщень орендарем малого бізнесу, орендував приміщення протягом двох років, склало 6, 2000.Ми сподіваємося, що цей захід буде продовжувати працювати. Дуже важливо, що вона спрацювала навіть в умовах кризи, коли начебто у малого бізнесу немає додаткових грошей. Але, дійсно, малий бізнес часто хоче бути власником своїх приміщень, щоб вносити поліпшення.Ми бачимо, що ця тенденція є. На наш погляд, це теж позитивно ", - уклала глава відомства.

Возможно, вам понравится
малий бізнес в гаражі ідеї
малий бізнес в гаражі ідеї
Шикарний малий бізнес з нуля
Шикарний малий бізнес з нуля
Свій бізнес з нуля. Як почати
Свій бізнес з нуля. Як почати
Як розпочати свій бізнес
Як розпочати свій бізнес
Похожие страницы