Чи можна продати кредитне авто

14 октября 2016Сучасний століття кредитів і позик дозволяє придбати практично все, якщо банк вважатиме бажає платоспроможним. Отже, сума взята, річ придбана, радості клієнта немає меж. Однак доля часто грає за своїми законами, і в будь-який момент може виникнути ситуація, коли терміново потрібні гроші. Та й придбана завдяки банку річ вже не здається такою привабливою і необхідною. Як вчинити в такій ситуації? Розглянемо приклад продажу машини, за який ще не погашений кредит. Простіше кажучи, ми поговоримо про те, чи можна продати кредитне авто.

Турция и Китай - самые популярные направления грузоперевозок в Украину.
При перевозках груза из Турции самыми удобными и рентабельными являются автоперевозки, из Китая - авиаперевозки.
Цена в Украине на автоперевозки из Турции начинается от 1$ за 1 кг. Авиаперевозки грузов из Китая от 5$ за 1 кг.
Самое главное подобрать надёжного партнёра в мире грузоперевозок по доступным ценам.

Вы можете заказать услуги грузоперевозки из Китая и Турции в Украину по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Як продати авто куплене в кредит

Перше, що спадає на думку - вкласти достроково відсутню суму для подальшого продажу авто. Тут в силу вступає договір. Якщо в ньому не вказані нюанси про дострокове погашення кредиту, то банк має право відмовити клієнту. У такому випадку позичальник може написати заяву, де просить банк дозволу продати машину, і надає договір купівлі-продажу, який необхідно попередньо скласти в ГИБДД або у нотаріуса. Слід знати, перші допоможуть оформити документи дешевше, однак нотаріус все зробить більш якісно. Потім клієнт погашає кредит на авто, і банк дає дозвіл на його продаж.

Юридично можливий варіант, коли здійснюється перезалог, в якості якого можуть виступати квартира, дача та інше. Така процедура потребує багато часу, сил і деяких грошових вкладень клієнта.

Нарешті, розглянемо варіант, коли клієнт домовляється з потенційним покупцем про те, що авто буде продано за дорученням. Слід попередньо уточнити, чи дозволені дані дії відповідно до договору з банком. У разі позитивної відповіді, необхідно оформити у нотаріуса довіреність на продаж машини на ім'я нового власника. Заплативши обумовлену суму клієнтові в повному розмірі, він тепер має прав погасити весь кредит. При цьому формально власником машини залишається клієнт, але покупець без праці в будь-якому випадку може виправити це, переоформивши авто на будь-яку особу самостійно, нікому не повідомляючи про це.

Така схема дій зручна позичальнику, але викликає недовіру і безліч питань у потенційного покупця авто. Ризик дуже великий, тому що покупець формально не є власником, а максимальний термін довіреності коливається до 3-х років. Також відлякує відсутність гарантії, що клієнт не скасує доручення в будь-який момент. В цьому випадку виявиться, що покупець не має ніяких прав на покупку. У зв'язку з цим, даний варіант представляє труднощі більше з психологічної точки зору.

Таким чином, існують різні схеми дій клієнта з продажу взятого в кредит авто, але краще зайвий раз переконатися перед позикою, що дорога покупка не стане важким тягарем, утягивающим в безодню проблем.

Похожие страницы