Прибутковий Бізнес з Чого Почати

12 февраля 2015

1 фасад Оригінальний vzyat на 1 в Хайфі. Кастро yuzhnom vaezde в krasavitsu Hayfu до 2000 Goda варто Мистецтв Центральний і Ремес Кастро.Названий він на честь знайденого неподалік міста візантійського періоду, що називався саме так - Кастра.В основі створення центру лежить чудова ідея - зібрати під одним дахом дрібні творчі бізнеси, магазини, постійні та змінні виставки, майстерні, гуртки, і т.д. Ця ідея надзвичайно складна в реалізації, оскільки цей центр - все ж комерційний заклад.А ось бізнеси такі, як правило, не надто прибуткові. З самого початку цей комплекс збудований завдяки щедрості спонсорів, головним з яких є сім'я Данкнер.

 

Вже на підході до фасаду зупиняєшся, заворожений неймовірною фантазією архітектора і оформлювача цієї будівлі Аріка Брауера.

 

2 арик брауэр  
Арік Брауер. Вікіпедія

 

, це raznostoronne odarennyj Габсбургів художник Vložil створити центр Кастро Свої численні таланти.І створив найбільше у світі керамічне панно на біблійні сюжети, за що воно було занесено в книгу рекордів Гінеса.Дати адекватну фотографію цього панно дуже складно. На загальному вигляді зникають деталі, які неймовірно важливі.А коли фотографуєш по частинах, зникає головне - композиція. І тому потрібно їхати до Хайфи і самим дивитися цей шедевр.Людське око сприймає краще і більше, ніж фотоапарат.  
У центрі фасаду - сюжети з книги Буття: райський сад, в якому хижаки гуляють пліч-о-пліч з травоїдними; змій обвиває Адама і Єву; Єва простягає Адаму заборонений плід з древа пізнання.А в кроні цього древа - якийсь натяк, розмитий лик ... У кипі і з пейсами.

 

3 райский сад  
Яків обманом отримує благословення Ісаака

 

Йосип біжить від пристрасної дружини Потифара

 

Йосип тлумачить сон фараона

 

Самсон голими руками вбиває лева

 

Засліплений Самсон обрушує храм на голови філістимлян

 

Клімат у нас, як відомо, жаркий.Велику частину дня варто спеку. Так от саме центр Кастра і дає можливість цікаво провести найспекотніші години в кондиційованих приміщенні, переходячи від однієї атракції до іншої.
Вас надовго затримає магазин «Десятьма пальцями» (б'есер ецбаот).У ньому продають матеріали для рукоділля та допомагають зрозуміти, як ними користуватися.Тут є все для самостійної творчості.

 

Магазин «Десятьма пальцями». Вид зовні

 

Вас навчать ліпити, ткати вовняні панно, розфарбовувати шкатулки і маски, виготовляти рамки для фотографій, створювати прикраси з намистин і бісеру, писати картини ...

Возможно, вам понравится
Тема уроку: «З чого починається
Тема уроку: «З чого починається
З чого почати свій власний
З чого почати свій власний
Як відкрити прибутковий бізнес з
Як відкрити прибутковий бізнес з
Як розпочати свій бізнес і своє
Як розпочати свій бізнес і своє
Похожие страницы