Ріелторський Бізнес з Чого Почати

Як розпочати свій бізнес за кордоном

За даними агентства Gordon Rock, що спеціалізується на закордонній нерухомості, частка росіян, які купують квартири за кордоном з метою осісти там і отримати вид на проживання, зросла за 2009 рік удвічі - до 20% від загальної кількості покупців.Та й знайомі підприємці все частіше останнім часом піднімають тему: а чи не поїхати чи з Росії.

 

Когось тримає незнання мов, когось - літні батьки, когось - боязнь, що, продавши тут побудований з нуля бізнес, «там» нічого подібного вже не створиш.Це помилка. Ось історії п'яти підприємців, які працюють в різних кінцях світу - в Туреччині, Німеччині, Канаді, Естонії та на Філіппінах. Історії різного терміну: ХТО-і довгостроковій uehal кордоні почав бізнес завдяки родичам або друзям, хтось купив готовий бізнес і поки не планує остаточно емігрувати.У будь-якому випадку практика показує: кордони успішним підприємцям не перешкода.

 

Колл-центр (Філіппіни)

 

Микола Бутвіна каже, що в 2001 році перевіз свою компанію з розробки комп'ютерних програм в Філіппіни з Нью-Йорка, щоб заощадити на зарплатах програмістам.А через п'ять років він відкрив колл-центр. «Філіппіни - світова столиця бізнесу колл-центрів», - розповідає Бутвіна.Компанія Бутвіна починала з 30 співробітників, зараз в ній працює вже 200 осіб. Виручка в 2009 році склала млн, а в 2010 році має зрости до $ 3-4 млн.
Вести бізнес на Філіппінах нескладно, розповідає Бутвіна, немає ніяких перешкод.Для роботи на місцевому ринку є обмеження: потрібний чи партнер-філіппінець, або серйозні інвестиції.Але якщо компанія займається інформаційними технологіями і працює тільки на експорт (наприклад, його колл-центр обслуговує клієнтів із США, Канади чи Росії), то іноземець може володіти в ній 100-відсотковим пакетом акцій.Бутвіна каже, що філіппінська культура трохи відрізняється від європейської.Наприклад, філіппінці ніколи не відповідають категоричною відмовою. Йому довелося довго звикати до того, що філіппінське «може бути» означає «ні».

Возможно, вам понравится
З чого почати свій бізнес
З чого почати свій бізнес
З чого почати бізнес?
З чого почати бізнес?
Похожие страницы