Тепличний Бізнес з Чого Почати

Як відкрити свій тепличний бізнес

Как открыть свой тепличный бизнес Énciklopedičeskaâ Довідка: Тепліце - kultivacionnoe vyrashchivaniya круглий споруд для сільськогосподарських культур.Теплиці будують із застосуванням світлопрозорих матеріалів, завдяки чому внутрішній простір захищене від холоду, але в той же час відкрито для природного освітлення.Для підтримки оптимальної температури використовують різні системи опалення теплиць.За типом висаджування рослин теплиці ділять на грунтові (побудовані безпосередньо на землі) і стелажні (з використанням полиць з грунтом).

 

? «Аэрофлот» - настоящая бизнес-авиацияНаша стаття допоможе оцінити рентабельність тепличного господарства, розповість про деякі тонкощі «зеленого» бізнесу і дозволить уникнути багатьох помилок на стартовому етапі.

 

Крок за кроком до цілорічному збору багатого врожаю

 

Крок перший: вибираємо спеціалізацію

 

Перед тим, як відкрити свій тепличний бізнес, необхідно визначитися зі спеціалізацією - від цього залежить вибір технології вирощування, обсяг вкладень в будівництво і розрахунок можливого прибутку.

 

При виборі спеціалізації обов'язково потрібно враховувати географію і кліматичні особливості вашого регіону.Так, досвід показав, що в північних районах немає сенсу займатися вирощуванням овочів: витрати на опалення роблять собівартість продукції вища цін на привезені з півдня овочі.Через дорожнечу землі, електроенергії та газу не дуже вигідними будуть також теплиці в Москві і Московській області.А зеленню (цибуля, петрушка, базилік, різноманітні салати) можна займатися в будь-якому регіоні: вирощування не вимагає значних енерговитрат, а збут можна знайти в найближчому супермаркеті.

 

Крок другий: вибираємо технологію

 

Найбільш очевидний спосіб вирощування культур - в грунті - на практиці виявляється одним з найбільш витратних.Землю необхідно не тільки регулярно зволожувати, а й підживлювати, а також лікувати у разі виникнення хвороб.Якщо ви вирішите займатися вирощуванням овочів, ці вкладення дозволять забезпечити високу якість і насичений смак продукції.

Возможно, вам понравится
Інтернет бізнес. Як і з чого
Інтернет бізнес. Як і з чого
Як почати бізнес З чого почати
Як почати бізнес З чого почати
З чого почати бізнес
З чого почати бізнес
З чого почати свій бізнес
З чого почати свій бізнес
Похожие страницы